„Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”

/J. Korczak/

Chcąc wywołać uśmiech na twarzach naszych najmłodszych nauczyciele klas 0-3 zorganizowali 4 czerwca 2024 r. wyjazd do kina Sokół w Nowym Sączu w ramach obchodów Dnia Dziecka. Pomimo kiepskiej aury wszyscy zaopatrzeni w płaszcze przeciwdeszczowe i parasole udali się na film pt. „Garfield”. Była to bardzo humorystyczna, a zarazem pouczająca opowieść, która rozpromieniła wszystkie twarze w sali kinowej, niejednokrotnie wybuchały głośne salwy śmiechu. Po wyjściu z kina nawet niebo się rozpogodziło i w przyjemnej atmosferze udało się wrócić do szkoły, a tam czekała na dzieci kolejna niespodzianka- pyszna pachnąca pizza. Dzieci pochłaniały ją, na podobieństwo bajkowego Garfielda, w mgnieniu oka. Każdy otrzymał także słodki upominek i tak zakończył się ten wyjątkowy dzień.