Sprawdzamy naszą wiedzę o bankowości i finansach!

W czasie testu o bankowości i finansach uczniowie mieli okazję sprawdzić, co wiedzą o złotym, bankach i SKO, dlatego przystąpili do szkolnego testu zorganizowanego przez opiekuna SKO. Uczniowie z klas 4-6 postanowili sprawdzić swoją wiedzą o naszej polskiej walucie, najbliższym banku i ogólnie o bankach spółdzielczych. Zakres wiadomości, na których podstawie zredagowano test konkursowy, znajdował się na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz w krótkich informacjach umieszczonych na gazetce szkolnej, przygotowanych przez opiekuna SKO. Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w konkursie, wykazali się dużą wiedzą - serdecznie im gratulujemy. Gratulujemy również super nagród, które otrzymali dzięki hojności Banku Spółdzielczego w Limanowej. Dziękujemy bardzo!

Co za przygoda!

Na początku lutego 2015 roku odwiedziła nas Pani Elżbieta Zając – Zbrożek. Dzięki Bankowi uczniowie wzięli udział w profesjonalnych warsztatach ceramicznych. Wielu z uczniów po raz pierwszy uczestniczyło w takich zajęciach. Uczniowie lepili z gliny medaliony związane z oszczędzaniem i z bankiem. Dziękujemy!!!

Konkurs plastyczny pt. "Moja Wymarzona Skarbonka" Na początku obecnego roku kalendarzowego najmłodsi oszczędzający wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Moja Wymarzona Skarbonka". Dzieci wykonały przepiękne prace. Z pomocą nauczyciela plastyki zostały wybrane najlepsze z nich, a dzieci otrzymały fantastyczne nagrody ufundowane przez Bank Spóldzielczy w Limanowej.

Wycieczka do Banku Spółdzielczego w Limanowej

We wtorek 18 listopada 2014 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Limanowej. Cóż za wspaniałe miejsce. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów z historii Banku. Mieliśmy również okazję zobaczyć terminal i dowiedzieć się jak działa bankomat. Spotkaliśmy też Pana Dyrektora, który pokazał nam swój gabinet.