Rok szkolny 2022/2023

Kolejni uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni za systematyczne oszczędzanie i zbieranie pieczątek ze świnkami w swoich książeczkach. Bardzo dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej za nagrody.

 

Szkolny Konkurs „Mój projekt książeczki SKO”

                             Uczniowie klas 0 – I wzięli również udział w szkolnym konkursie „Mój projekt książeczki SKO”. Celem konkursu było zaprojektowanie okładki książeczki SKO. Zwycięzcami zostali:

- Anna Zając kl. I

- Bartłomiej Nowogórski kl. 0

- Aneta Sawina kl. 0

Pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia. Bardzo dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej za nagrody, które sprawiły dzieciom dużo radości.

GALERIA

 

juniorKonto 

              W związku z niedawno rozpoczętą akcją promocyjną kont, dla uczniów 13 +, Bank Spółdzielczy zachęca do zapoznania się z najnowszą ofertą juniorKonta. Dedykowane młodzieży juniorKonto jest formą kontynuacji i rozszerzenia oszczędzania w SKO, teraz dodatkowo uczeń może otrzymać premię w wysokości 50 zł. Zapoznaj się ofertą: https://www.bs.limanowa.pl/oferta/juniorkonto.

 

Powitanie!!!

            Dzieci z oddziału przedszkolnego nowymi członkami. W ostatnim czasie do naszego SKO dołączyły dzieci z oddziału przedszkolnego. Maluchy otrzymały własne książeczki SKO, książeczki na zbieranie świnek oraz na powitanie nagrody od Banku Spółdzielczego, za które serdecznie dziękujemy.

SKO

             Od 19 września 2013 r. w naszej szkole działa SKO przy Banku Spółdzielczym w Limanowej. W obecnym roku szkolnym do SKO należą uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz z klas I -VII. W ciągu roku szkolnego dzieci zbierają pieniążki, za które otrzymują pieczątki do książeczek ze „świnkami”, za każdą pełną książeczkę otrzymują nagrody. Ponadto uczniowie mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie "Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym".

 

Rok szkolny 2021/2022

SKO

9 czerwca 2022 r. podsumowaliśmy działalność SKO w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022. Nasza społeczność liczy 68 członków. Najsystematyczniej oszczędzają dzieci z klas 0 – III, wśród których wyróżnieni zostali:

- Liliana Tomczyk – kl. 0

- Kasjan Tomczyk – kl. 0

- Antonina Bugajska – kl. 0

- Kornelia Bielak – kl. I

- Kornelia Król – kl. 0

- Filip Popiela – kl. I

- Antoni Popiela – kl. I

- Szymon Kowalczyk – kl. II

- Patryk Wajda – kl. II

- Julia Szyszka – kl. III

 

Ponadto dzieci otrzymały również nagrody za uzbierane książeczki ze świnkami:

- Liliana Tomczyk – kl. 0

- Kasjan Tomczyk – kl. 0

- Emilia Wideł – kl. 0

- Antonina Bugajska – kl. 0

- Kornelia Bielak – kl. I

- Wiktoria Bugańska – kl. I

- Filip Popiela – kl. I

- Antoni Popiela – kl. I

- Patryk Wajda – kl. II

- Julia Szyszka – kl. III

 

Specjalną nagrodę otrzymała Martyna Sawina, która w naszej szkole oszczędzając, została również rekordzistką w największej liczbie groszówek i tym samym wygrała nasz szkolny konkurs „Grosz do grosz – zbieramy groszówki”.

Galeria

 

Nagrody za systematyczne oszczędzanie

               Podsumowując kolejny miesiąc oszczędzania nagradzamy uczniów z oddziału przedszkolnego oraz kas I - VI za systematyczne oszczędzanie i zbieranie pieczątek ze "świnkami". Uczniowie otrzymali wiele wspaniałych nagród od Banku Spółdzielczego. Ta sytuacja zachęciła dzieci do jeszcze systematyczniejszego oszczędzania. Gratulujemy dzieciom i dziękujemy Bankowi za nagrody. W tym miesiącu nagrodzeni zostali:

Odział przedszkolny – Anna Zając

Kl. I – Hanna Bugajska

           Kornelia Król

Kl. II – Zofia Stefanowicz

            Szymon Kowalczyk

            Patryk Wajda

            Dawid Wideł

ZDJĘCIA

 

Nagrody za systematyczne oszczędzanie

               Po dwóch miesiącach oszczędzania nagradzamy uczniów z kas I - V za systematyczne oszczędzanie i zbieranie pieczątek ze "świnkami". Uczniowie otrzymali wiele wspaniałych nagród od Banku Spółdzielczego. Ta sytuacja zachęciła dzieci do jeszcze systematyczniejszego oszczędzania. Dziękujemy Bankowi za nagrody.

             

 Spotkanie nauczycieli – Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności

                    27 września 2021 roku w centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej odbyło się spotkanie nauczycieli – Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności. Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy, a także zainaugurowania kolejnej edycji oszczędzania w SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Czytaj więcej

 

Sprawdzamy naszą wiedzę o bankowości i finansach!

               W czasie testu o bankowości i finansach uczniowie mieli okazję sprawdzić, co wiedzą o złotym, bankach i SKO, dlatego przystąpili do szkolnego testu zorganizowanego przez opiekuna SKO. Uczniowie z klas 4-6 postanowili sprawdzić swoją wiedzą o naszej polskiej walucie, najbliższym banku i ogólnie o bankach spółdzielczych. Zakres wiadomości, na których podstawie zredagowano test konkursowy, znajdował się na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz w krótkich informacjach umieszczonych na gazetce szkolnej, przygotowanych przez opiekuna SKO. Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w konkursie, wykazali się dużą wiedzą - serdecznie im gratulujemy. Gratulujemy również super nagród, które otrzymali dzięki hojności Banku Spółdzielczego w Limanowej. Dziękujemy bardzo!

 

Co za przygoda!

          Na początku lutego 2015 roku odwiedziła nas Pani Elżbieta Zając – Zbrożek. Dzięki Bankowi uczniowie wzięli udział w profesjonalnych warsztatach ceramicznych. Wielu z uczniów po raz pierwszy uczestniczyło w takich zajęciach. Uczniowie lepili z gliny medaliony związane z oszczędzaniem i z bankiem. Dziękujemy!!!

Konkurs plastyczny pt. "Moja Wymarzona Skarbonka" Na początku obecnego roku kalendarzowego najmłodsi oszczędzający wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Moja Wymarzona Skarbonka". Dzieci wykonały przepiękne prace. Z pomocą nauczyciela plastyki zostały wybrane najlepsze z nich, a dzieci otrzymały fantastyczne nagrody ufundowane przez Bank Spóldzielczy w Limanowej.

 

Wycieczka do Banku Spółdzielczego w Limanowej

           We wtorek 18 listopada 2014 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Limanowej. Cóż za wspaniałe miejsce. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów z historii Banku. Mieliśmy również okazję zobaczyć terminal i dowiedzieć się jak działa bankomat. Spotkaliśmy też Pana Dyrektora, który pokazał nam swój gabinet.