1 października 2022 r. korzystając z zaproszenia Proboszcza Parafii Łukowica, nasz Zespół wziął udział w comiesięcznym Nabożeństwie Fatimskim w Kościele Parafialnym w Łukowicy.
Pieśni Maryjne w naszym wykonaniu, które wybrzmiały podczas Mszy Świętej dostarczyły zebranym wiele wzruszeń i nie jednej osobie "zakręciła się łezka w oku" - dlaczego?
Bo dzieci jak nikt inny potrafią przekazać szczere, czyste i prawdziwe emocje, wobec których nikt nie może pozostać obojętny.
"Świdnicoki" nie tylko pięknie śpiewają, ale również rozwijają swoje zdolności instrumentalne przez co skład naszej kapeli się powiększa:-)
W Łukowicy zagrali: Łucja Tobiasz, Jagna Stefanowicz, Hanna Stefanowicz, Ignacy Kutek, Kamila Zając i wierny przyjaciel Zespołu - Pan Marian Iwan.
Grono śpiewających również się poszerza, gdyż z nowym rokiem szkolnym dołączyli do nas uczniowie klasy 2, dla których ten występ był pierwszym (za pewne nie ostatnim) występem przed tak liczną publicznością ;-)