Zaświadczenia o szczegółowych wynikach Egzaminu Ósmoklasisty będą do odbioru w dniu 03.07.2024r. (środa) w kancelarii dyrektora szkoły w godz. 8.00 – 10.00. Odbioru zaświadczenia o wynikach może dokonać osobiście uczeń lub rodzic. Jeśli ktoś z różnych względów nie może zgłosić się po odbiór zaświadczenia w wyznaczonym dniu tj. 03.07.2024 r. (środa), prosimy o indywidualny kontakt z dyrektorem szkoły. Bardzo prosimy o punktualne przybycie i zabranie ze sobą teczki lub koszulki na dokumenty.

Przypominamy, że indywidualne wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w systemie ZIU (SIOEO) 3 lipca 2024 r. od godz. 8.30. Dostęp do systemu możliwy jest po zalogowaniu przy użyciu otrzymanego ze szkoły indywidualnego loginu i hasła.